Služby

Nech už máte akúkoľvek požiadavku v oblasti upratovania a tepovania, sme Vám vždy k dispozícii. Vyberte si zo širokej škály nami ponúkaných služieb, od upratania kancelárií, bytových domov, bytov, domov a obchodov. Sme si istí, že s našimi službami budete vždy stopercentne spokojní.

 

Tepovanie

Čistenie a tepovanie čalúnenia a kobercov prebieha extrakčnou metódou. Je to najúčinnejšia metóda čistenia čalúnenia a kobercov vôbec.Jedná sa o tzv. "čistenie na mokro" pri ktorom sa čistená plocha vyčistí do hĺbky vlákien. Po tepovaní z čisteného povrchu dôkladne odsajeme všetku zostatkovú vodu, aby sme znížili dobu schnutia na minimum. Vyčistený povrch nezostáva premáčaný, ale iba mierne vlhký. Doba schnutia je individuálna a závisí od teploty a vlhkosti miestnosti a od typu čisteného povrchu. Z našej praxe vieme, že povrch je úplne suchý po 4 až 12 hodinách. Pred čistením je potrebné koberce povysávať od hrubších nečistôt.                        

                                                                                              

Tepovanie áut

Kompletné čistenie interiéru nemá len estetický efekt, že auto vyzerá čisto, no rovnako dôležitý je aspekt aj vnútornej hygieny auta. Tepovaním čalúnených prvkov dochádza k odstráneniu roztočov a čistením plastov zase k ich dezinfekcii. Auto vytepujeme u Vás doma. Autá netepujeme v období zimy.

                                                  

 Upratovanie

Vaše starosti s uprataním akýchkoľvek priestorov nechajte na nás. Profesionálny personál s odbornými znalosťami a praktickými skúsenosťami je Vám k dispozícii pri akýchkoľvek upratovacích prácach.

Čistenie pomníkov parou

Ponúkame priemyselné čistenie hrobov a pomníkov modernou technológiou  s následnou dlhodobou konzerváciou proti ďalšiemu usádzaniu machu, rias a plesní.

 

Odstraňovanie tapiet parou

Najmodernejšia a naúčinejšia metóda ako odstrániť tapety funguje na princípe pary.Výhoda tohto spôsobu ako odstrániť tapety je rýchlosť, menej špiny. Odpadá aj zakrývanie nábytku.

 

 

 


 


Kontakt

CleanTep, s. r. o.

Gaštanová 1019/8
Bytča
01401


Bc. Jaroslava Burandová
tel. 0904 679 902